Nakodo: Evliliğe götüren en kolay yol

Nakodo’ya adayın kendisi online başvurabilir. Tüm tanışma aşamalarını internet ve cep telefonu üzerinden adayın kendisi yönetmektedir. Nakodo, kriterleri birbirine uygun adayları ülke çapında arar ve eşleşen iki aday arasında karşılıklı olarak önce bilgilerini sonra resmini değiştirerek güvenli bir şekilde tanıştırır. Bundan sonra adaylar birbirlerini uygun bulurlarsa sonraki adımları atabilirler.

Nakodo ciddi evlilik adaylarını bu şekilde kolayca evlilik amacına ulaştırabilmektedir. Sunulan her aday kişinin kendi belirlediği kriterlere göre seçilmektedir.

Nakodo yapısı itibarı ile evlilik adayını süreç boyunca en az şekilde rencide edecek şekilde tasarlanmış, adayın iyice emin olduktan sonra tanışabileceği şekilde kurgulanmıştır. Adayın hiçbir özel bilgisi ve resmi internette herkese açık şekilde yayınlanmamaktadır, gizli tutulmaktadır. Bu sebeple en çekingen adayların bile güvenle kullanabileceği bir tanışma platformudur. Öte yandan Nakodo bir online evlilik platformudur. Girilen tüm bilgiler kişilerin kendi beyanlarıdır ve teyit edilmemektedir.

Eşleştirmeler gelişmiş algoritmalı yazılımlar tarafından yapılmaktadır. Şikayet alan adaylar sistemden çıkartılır. Evli adayların sistemi kullanması yasaktır. Adaylar tanışmadan önce diğer adayın temel bilgilerini ve resmini görebilmektedir. Eğer her iki tarafta uygun bulursa tanışmaktadırlar.

Nakodo’ya dakikalar içinde kolayca kayıt olunabilir!

Nakodo Katılım Koşulları:

  1. Evli olmamak
  2. www.nakodo.com.tr sitesindeki kayıt aşamalarının tamamlanması

Nakodo Başvuru ve Katılım Süreci:

  1. Başvuru formunu doldurunuz ve tüm kayıt aşamalarını başarı ile tamamlayınız.
  2. Başvurunuzun onaylandığına dair SMS mesajı aldığınızda arama süreci başlamış demektir. .

Nakodo’ya katılmak için www.nakodo.com.tr’deki kolay Başvuru Formunu doldurunuz.

Eşleştirmeler adayların belirledikleri kriterlere göre otomatik olarak ve kademeli olarak yapılmaktadır. Her kademede adayın bilgileri, resmi gibi bilgiler karşılıklı değiş tokuş edilir. Adayları birbirlerine kendi girecekleri kriterlere göre yazılım otomatik olarak eşleştirmektedir. Nakodo programı hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için burayı tıklayınız.


BAŞVURU ADIMLARI

#Adım Açıklama%
1Adım 1Başvuru formunda evlilik adayına ait gerekli iletişim bilgilerini giriniz.
    
25%
2Adım 2Onay ertesi size gösterilecek Nakodo kurulumu adımlarında diğer bilgilerinizi girebilirsiniz.
        
50%
3Adım 3SMS mesajında belirtilen adımları ve genel kuralları takip ediniz.
                
100%

Eğer bir aile bireyinizden yardım alabiliyorsanız Nakodo yerine Nakodo Toplantılarına katılabilirsiniz.