Online Nakodo

Toplumun evlilik için şans tanımadığı kişilere (devletin resmi olarak “%2’den az olasılıkla evlenebilir” olarak tanımladığı) bile mükemmel bir evlilik yapabilmek için müthiş bir imkan sunan bir sistemdir. Kriterleri tam olarak birbirine uyan kişilerin evlilik amaçlı tanışmasını sağlar. Pek çok ülkede giderek daha fazla tercih edilmektedir.

Online Nakodo Nakodo Etkinliklerine katılamayacak durumda olan, genelde 30 yaş üstü, evliliğinde yardımcısı olabilecek bir ebeveyni veya çevresi olmayan şahıslar içindir. Çevresinde uygun evlilik adayı olmayan veya uygun evlilik adaylarına ulaşmayı beceremeyen, veya çok meşgul olduğu için yeni kişiler ile tanışmada zorluklar yaşayan, veya sosyal yetenekleri gelişmiş olmayan, veya en basit şekli ile evlilik niyetinde olup da niyetini herkese duyurmadan evlilik amacına ulaşmak isteyen pek çok kişinin umudu olmuştur.

Online Nakodo sistemi hiç bir adayın bilgisini internette yayınlamamaktadır. Bunu adayın profilini sadece kriterlerine uyan kişiye yani tek kişiye göstererek başarır. Ve o kişin profilini de adaya gösterir. O kişi de herhangi biri değildir. Hem adayın kendi belirlediği kritere uyan (çocuk durumu, eğitim seviyesi, kilo, boy vs) hem de kendisinin o kişinin kriterine uyduğu kişi olabilir. Bu şekilde kontrollü bir erişim yapısı nedeni ile pek çok kullanıcı için ilk kez veya ikinci kez evlilik yolunu açabilen tek güvenilir yöntemtir.

Araştırmalarımıza göre sistemin bu kritik özelliği adayların gerçekten iyi bir evliliğe ulaşabilmesini sağlayan çok önemli bir özelliktir. Örneğin çocuğu olan bir kadınla gerçekte hiç bir zaman evlenmeyecek olan bir erkek aday çocuğu olan bir kadınla tanışmayı kendisi için baştan engelleyebilmektedir. Bu sayede bireylere zaman ve parasal tasarruf sağlanabilmekte ve daha önemlisi uzun vadede kişinin ruh sağlığı kesinlikle daha iyi korunabilmektedir.

Online Nakodo %100’e yakın otomasyonu ve bakım gerektirmemesi sebebi ile ücret karşılığı sağlanan bir hizmet değildir. Nakodo Etkinliklerinden farklı olarak bu sistemde kurumumuz tarafından herhangi bir buluşma organizasyonu düzenlenmez. Fakat sistemin daha fazla duyurulup daha fazla katılımcının sisteme dahil olabilmesi için sürekli kurumsal sponsorluk veya reklam karşılığı destek ihtiyacı ve arayışı içinde bulunmaktayız.

Özetle, Nakodo yapısı itibarı ile evlilik adayını süreç boyunca en az şekilde rencide edecek şekilde tasarlanmış, adayın sadece isabetli kişiler ile tanışmasını sağlayacak şekilde kurgulanmıştır. Online bir sistem için sonuçlarının çok başarılı olduğu ölçümlenmektedir.

Fakat eşleştirmeler teker teker değil gelişmiş bir yazılım tarafından otomatik yapılmaktadır. Filtrelemeler de adayların kendi verdikleri bilgilere göre yapılmaktadır. Bu sebeplerle her aday için başarılı sonuç sağlayacağı garanti edilemez. Ayrıca sistemde çeşitli güvenlik mekanizmaları ile (kimlik teyiti, dijital parmak izi analizi, telefon izi takibi, operatör kontrolü, anketler gibi) güvenlik mümkün olduğu derecede arttırılmasına rağmen her online tanışma platformu gibi bu platform da tamamen risksiz değildir. Adaylar kendi güvenliklerini kendileri sağlamakla yükümlüdürler. Daha güvenli bir alternatif olan Nakodo Toplantılarını tercih edebilirsiniz.

Nakodo’ya kolayca kayıt olunabilir ve kayıt silinebilir!

Nakodo’ya Katılım ve Devam Koşulları:

  1. Evli olmamak
  2. Şikayet alınmaması

Nakodo Başvuru ve Katılım Süreci:

  1. Başvuru formunu doldurunuz ve tüm kayıt aşamalarını başarı ile tamamlayınız.
  2. Ana sayfada bir sonraki Online Nakodo tarihini görebilirseniz katılıma kabul edilmişsiniz demektir.

Nakodo’ya katılmak için www.nakodo.com.tr’deki kolay ve kısa Başvuru Formunu doldurunuz.


BAŞVURU ADIMLARI

#Adım Açıklama%
1Adım 1Başvuru formunda evlilik adayına ait gerekli iletişim bilgilerini giriniz.
    
25%
2Adım 2Hızlı onay ertesi size gösterilecek Nakodo kurulumu adımlarında diğer bilgilerinizi girebilirsiniz.
        
50%
3Adım 3SMS mesajında belirtilen adımları ve genel kuralları takip ediniz.
                
100%